STAITI Plafonjera 97895– EGLO
26,200.00 рсд
SILENTINA Plafonjera 98331– EGLO
4,150.00 рсд
„MASERLO 2 LED PLAFONJERA 99543 – EGLO“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
SILENTINA Plafonjera 98333– EGLO
8,000.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 98333 |
| Materijal kućišta | čelik |
| Boja kućišta | crn |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Klasa energetske efikasnosti | E27 |
| Garancija | 2 godina |
Šifra proizvoda:
98333
Kategorije: Plafonjere, Plafonjere i plafonski lusteri
| Klasa zaštite | 1 |
| Mrežni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Vrsta prekidača | bez prekidača |
| Baterija | Ne |
| Tip baterije | – |
| Dimenzije | |
| Dužina artikla (u mm/in) | 540 / 21,26 |
| Širina artikla (u mm/in) | 180 / 7,09 |
| Visina artikla (u mm/in) | 205 / 8,07 |
| Neto težina (u kg) | 2,30 kg |



Ventilacija














