VIGLIONI Visilica 99702 - EGLO
20,250.00 рсд
VIGLIONI Visilica 99701 - EGLO
7,300.00 рсд
„BUCAMARANGA Plafonjera 900634 – EGLO“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
PALOZZA LED Plafonjera 97361- EGLO
9,000.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 97361 |
| Materijal kućišta | aluminijum |
| Boja kućišta | ružičasto zlato |
| Materijal stakla /abažura | plastika |
| Boja stakla / abažura | beo |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Da |
| Tip sijalice (1) | LED |
| Klasa energetske efikasnosti | E |
| Grancija | 5 godina |
Šifra proizvoda:
97361
Kategorije: Led plafonjere, Plafonjere i plafonski lusteri
| Promenljivost informacija izvor svetlosti/driver | LED+drajver ne mogu biti zamenjeni |
| Klasa zaštite | 2 |
| Mrežni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Radni napon | 24V |
| Vrsta prekidača | bez prekidača |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Dužina artikla (u mm/in) | 705 / 27,76 |
| Širina artikla (u mm/in) | 315 / 12,4 |
| Visina artikla (u mm/in) | 125 / 4,92 |
| Neto težina (u kg) | 0,54 kg |



Ventilacija














