PARRAPOS-Z LED Plafonjera 900323 - EGLO
7,900.00 рсд
PARRAPOS-Z zidna lampa 900324 - EGLO
6,550.00 рсд
„ESTEPERRA Plafonjera 99523 – EGLO“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
PALOMBAIA Plafonjera 900832 – EGLO
8,800.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 900832 |
| Materijal kućišta | čelik |
| Boja kućišta | crn |
| Materijal stakla /abažura | drvo |
| Boja stakla / abažura | siva |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Tip sijalice (1) | E27 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda:
900832
Kategorije: Plafonjere, Plafonjere i plafonski lusteri
| Klasa zaštite | 1 |
| Mrežni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Vrsta prekidača | bez prekidača |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Visina artikla (u mm/in) | 175 / 6,89 |
| Prečnik artikla (u mm/in) | 500 / 19,69 |
| Neto težina (u kg) | 2,27 kg |



Ventilacija














