SAVOY zidna lampa 82752 – EGLO
6,800.00 рсд
FARSALA Visilica 96343 - EGLO
6,300.00 рсд
MURMILLO Visilica 96773 – EGLO
5,800.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 96773 |
| Materijal kućišta | čelik |
| Boja kućišta | hrom |
| Materijal stakla/abažura | dimljeno staklo |
| Boja stakla/abažura | crno-prozirna |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Tip sijalice (1) | E27 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda:
96773
Kategorije: Dekorativne visilice, Visilice
| Klasa zaštite | 2 |
| Mrežni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Vrsta prekidača | bez prekidača |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Prečnik artikla (u mm/in) | 170 / 6,69 |
| Visina artikla (u mm/in) | 1500 / 59,06 |
| Neto težina (u kg) | 0,71 kg |



Ventilacija














