MURMILLO Visilica 96773 - EGLO
5,800.00 рсд
SAVOY Visilica 82747 - EGLO
17,200.00 рсд
FARSALA Visilica 96343 – EGLO
6,300.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 96343 |
| Materijal kućišta | čelik |
| Boja kućišta | satenski nikl |
| Materijal stakla/abažura | dimljeno staklo, granilla |
| Boja stakla/abažura | crno-prozirno, bistro |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Da |
| Tip sijalice (1) | G9 |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda:
96343
Kategorije: Led visilice, Visilice
| Promenljivost informacija izvor svetlosti/driver | Drajver ne dolazi u sklopu proizvoda, LED može biti zamenjen od strane kupca |
| Klasa zaštite | 2 |
| Mrežni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Vrsta prekidača | bez prekidača |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Visina artikla (u mm/in) | 1100 / 43,31 |
| Prečnik artikla (u mm/in) | 125 / 4,92 |
| Neto težina (u kg) | 0,59 kg |



Ventilacija














