M160732 luster 5xE14 max.40W Mitea Lighting
8,250.00 рсд
M160720-B Spot lampa 2xE14 40W Mitea Lighting
3,850.00 рсд
„M160832 Spot lampa 3xE14 40W Mitea Lighting“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
M160710-B Spot lampa 1xE14 40W Mitea Lighting
1,780.00 рсд
| Šifra: | 1607101 |
| Brend: | MITEA Lighting |
| Artikal: | Spot lampa |
| Tip grla: | E14 |
| Broj grla: | 1 |
| Ready for LED: | DA |
| Boja: | Braon |
| Radni napon: | 220~240V |
| Izvor svetla: | max.40W |
| Sij. uključene uz proizvo.: | NE |
| IP zaštita: | IP20 |
| Materijal: | Metal + staklo |
| Stepen električne zaštit.: | I klasa |
| Temperatura okoline: | 0~ +40 °C |
| Način montaže: | Na plafon ili na zid |
| Dimabilnost: | Ne |
Šifra proizvoda:
M160710-B
Kategorije: Spot lampe, Zidne spot lampe



Ventilacija














