M130331 Spot lampa 3xE14 40W krug Mitea Lighting
3,030.00 рсд
M150631 spot lampa 3xE14 40W Mitea Lighting
4,390.00 рсд
„-R M150150 spot lampa 1xGU10 max. 50W bakarna Mitea Lighting“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
M150610 P spot lampa sa prekidačem 1xE14 40W Mitea Lighting
1,300.00 рсд
| Šifra | 150610 |
|---|---|
| Brend | MITEA Lighting |
| Artikal | Spot lampa |
| Tip grla | E14 |
| Broj grla | 1 |
| Ready for LED | DA |
| Boja | Saten nikl |
| Radni napon | 220-240V |
| Izvor svetla | max.40W |
| Sijalice uključene uz proizvod | NE |
| IP zaštita | IP20 |
| Materijal | Metal + staklo |
| Stepen električne zaštite | I klasa |
| Temperatura okoline | 0~ +40 °C |
| Način montaže | Na plafon ili na zid |
| Dimabilnost | Ne |
Šifra proizvoda:
M150610 P
Kategorija: Spot lampe



Ventilacija














