LED zidna lampa F2077-8Z WH+WD
2,850.00 рсд
LED zidna lampa F2077-24Z BK+WD
6,250.00 рсд
„M130331 Spot lampa 3xE14 40W krug Mitea Lighting“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
LED zidna lampa F2077-16Z BK+WD
4,600.00 рсд
Šifra proizvoda:
F2077-16Z BK+WD
Kategorija: Spot lampe
| Jačina | 16W |
|---|---|
| Napon | 180-265V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K |
| Boja | Crna + drvo |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | š: 260mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |



Ventilacija














