LED zidna lampa F2077-8Z BK+WD
2,850.00 рсд
LED zidna lampa F2077-16Z BK+WD
4,600.00 рсд
LED zidna lampa F2077-8Z WH+WD
2,850.00 рсд
Šifra proizvoda:
F2077-8Z WH
Kategorija: Spot lampe
| Jačina | 8W |
|---|---|
| Napon | 180-265V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K |
| Boja | Bela + drvo |
| Materijal | Aluminijum + Drvo |
| Dimenzije | d: 110mm, v: 200mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |



Ventilacija














