LED plafonjera LP-405-54R BK+SG
3,850.00 рсд
LED plafonjera GOLD LP-424-48R SG
4,600.00 рсд
„YUKU-Z LED Plafonjera 900841 – EGLO“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
LED plafonjera LP-405-54R BK+WD
4,250.00 рсд
Šifra proizvoda:
LP-405-54R BK+WD
Kategorije: Led plafonjere, Plafonjere i plafonski lusteri
| Jačina | Max. 54W |
|---|---|
| Napon | 180-265V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K/4000K/6400K |
| Memorijski drajver | DA |
| Daljinska kontrola | DA |
| Dimabilno na daljinski | DA |
| Boja | Crna + drvo |
| Materijal | Metal + Akril |
| Dimenzije | v: 80mm, Ø 385mm |
| Stepen zaštite | IP20 |



Ventilacija














