Baštenski stubić sa senzorom S3107 DG+SM
3,680.00 рсд
LED Plafonjera 9W 2800/4000/6500 K IP65 M205751
1,750.00 рсд
„BOYAL LED Plafonjera 99413 – EGLO“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
LED Plafonjera 9W 2800/4000/6500 K IP65 M205750
1,750.00 рсд
Šifra proizvoda:
M205750
Kategorije: Led plafonjere, Plafonjere i plafonski lusteri
| Jačina | Max. 9W |
|---|---|
| Napon | 100-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 2800K/4000K/6400K |
| Memorijski drajver | DA |
| Daljinska kontrola | NE |
| Dimabilno na daljinski | NE |
| Boja | Bela |
| Materijal | PVC |
| Dimenzije | d: 130; š: 130; v:78; |
| Stepen zaštite | IP65 |



Ventilacija














