„ANCHORENA-Z zidna lampa 900387 – EGLO“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
LED Ogledalo sa pozadinskim LED osvetljenjem 20W TOUCH 3000~6500K
15,000.00 рсд
LEDSMD
| Šifra | M209496 |
| Brend | MITEA Lighting |
| Artikal | Ogledalo sa LED svetlom |
| Dimenzije: | 600x800x25(u mm) |
| Boja | crna |
| Radni napon | 220~240V |
| Snaga (procenjena) | 20W |
| Potrošnja elek. energije | 20 Kwh / 1000h |
| Energetska efikasnost 2019. | F |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Lumen flux (nom.) | 1700 (lm) |
| Temp. boje svetl. | 3000~6500 K |
| Ugao rasipanja svetlosti | 160º |
| CRI – indeks reprodukcije | ≥80(Ra) |
| IP zaštita | IP44 |
| Materijal | Metal |
| Stepen električne zaštite | II klasa |
| Životni vek | 25.000 h na 25° C |
| Temperatura okoline | -20~ +40 °C |
| Način montaže | Na zid |
| Prekidač | ON-OFF |
| Dimabilnost | Da |
| ON-OFF ciklus prekida | 15.000 X |
Šifra proizvoda:
M209496
Kategorije: Kupatilske lampe, Zidne lampe



Ventilacija














