MEZZANA Visilica 98909– EGLO
20,300.00 рсд
GRADOLI Visilica 98016 – EGLO
11,700.00 рсд
„MASERLO 1 Visilica 99042 – EGLO“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
GRADOLI Visilica 98017 – EGLO
15,900.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 98017 |
| Materijal kućišta | čelik |
| Boja kućišta | bela, hrom |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Tip sijalice (1) | E27 |
Šifra proizvoda:
98017
Kategorije: Dekorativne visilice, Visilice
| Klasa zaštite | 2 |
| Mrežni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Vrsta prekidača | bez prekidača |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Visina artikla (u mm/in) | 1100 / 43.31 |
| Prečnik artikla (u mm/in) | 710 / 27,95 |
| Neto težina (u kg) | 1,94 kg |



Ventilacija














