NUVANO Visilica 99663 – EGLO
25,800.00 рсд
VALCASOTTO LED Plafonjera 99621 – EGLO
6,100.00 рсд
„MASERLO 1 Visilica 99042 – EGLO“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
GAETANO 1 Visilica 94938 – EGLO
17,300.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 94938 |
| Materijal kućišta | čelik |
| Boja kućišta | crna, bakarna |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Tip sijalice (1) | E27 |
| Garancija | 2 godina |
Šifra proizvoda:
94938
Kategorije: Dekorativne visilice, Visilice
| Klasa zaštite | 1 |
| Mrežni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Vrsta prekidača | bez prekidača |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Visina artikla (u mm/in) | 1500 / 59,06 |
| Prečnik artikla (u mm/in) | 530 / 20,87 |
| Neto težina (u kg) | 2.41 kg |



Ventilacija














