PARRAPOS-Z zidna lampa 900324 - EGLO
6,550.00 рсд
CALAGRANO-Z LED Plafonjera 900728 - EGLO
13,800.00 рсд
„PASTERI Stona lampa 95119 – EGLO“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
FATTORIA Stona lampa 900904- EGLO
7,800.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 900904 |
| Materijal kućišta | čelik |
| Boja kućišta | crn |
| Materijal stakla /abažura | drvo, tkanina |
| Boja stakla / abažura | smeđa, bela |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Tip sijalice (1) | E27 |
Šifra proizvoda:
900904
Kategorija: Stone lampe
| Klasa zaštite | 2 |
| Mrežni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Vrsta prekidača | linijski prekidač |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Visina artikla (u mm/in): | 450 / 17,72 |
| Prečnik artikla (u mm/in): | 200 / 7,87 |
| Prečnik osnove (u mm/in): | 180 / 7,09 |
| Neto težina (u kg): | 1,21 kg |



Ventilacija














