CANTERRAS Visilica 99545 - EGLO
17,300.00 рсд
CANTERRAS zidna lampa 99546 – EGLO
5,900.00 рсд
„ESTEPERRA Visilica 98313 – EGLO“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
CANTERRAS Visilica 99544 – EGLO
3,900.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 99544 |
| Materijal kućišta | čelik |
| Boja kućišta | crna |
| Materijal stakla /abažura | terazzo |
| Boja stakla / abažura | siva, bela |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Tip sijalice (1) | E27 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda:
99544
Kategorije: Dekorativne visilice, Visilice
| Klasa zaštite | 2 |
| Mrežni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Vrsta prekidača | bez prekidača |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Prečnik artikla (u mm/in) | 150 / 5,91 |
| Visina artikla (u mm/in) | 1100/ 43,31 |
| Neto težina (u kg) | 0,80 kg |



Ventilacija














