CANTERRAS zidna lampa 99546 – EGLO
5,900.00 рсд
ABREOSA Podna lampa 99513 – EGLO
9,300.00 рсд
„MASERLO Podna lampa 95171 – EGLO“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
CANTERRAS Podna lampa 99547 – EGLO
14,200.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 99547 |
| Materijal kućišta | čelik |
| Boja kućišta | crn |
| Materijal stakla /abažura | terazzo |
| Boja stakla / abažura | siva, bela |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Tip sijalice (1) | E27 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda:
99547
Kategorija: Podne lampe
| Klasa zaštite | 2 |
| Mrežni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Vrsta prekidača | nožni prekidač |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Visina artikla (u mm/in) | 1785/ 70,9 |
| Prečnik artikla (u mm/in) | 300 / 11,13 |
| Neto težina (u kg) | 5,90 kg |



Ventilacija














