TERRAROSA Visilica 900867 - EGLO
8,100.00 рсд
CURASAO Visilica 99661 - EGLO
10,400.00 рсд
„MASERLO 1 Visilica 99043 – EGLO“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
TERRAROSA Visilica 900866 – EGLO
8,100.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 900866 |
| Materijal kućišta | čelik |
| Boja kućišta | Peščana |
| Materijal stakla /abažura | tkanina |
| Boja stakla /abažura | beo |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Tip sijalice (1) | E27 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda:
900866
Kategorije: Dekorativne visilice, Visilice
| Klasa zaštite | 2 |
| Mrežni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Vrsta prekidača | bez prekidača |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Visina artikla (u mm/in) | 1100 / 43.31 |
| Prečnik artikla (u mm/in) | 240 / 9,45 |
| Neto težina (u kg) | 1,38 kg |



Ventilacija














