SAVATARILA-Z LED Plafonjera 900025 - EGLO
21,250.00 рсд
SAVATARILA-Z LED Plafonjera 900023 - EGLO
21,200.00 рсд
STELLATO 1 Plafonjera 95597 – EGLO
4,800.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 95597 |
| Materijal kućišta | čelik |
| Boja kućišta | saten nikl |
| Materijal stakla /abažura | drvo, staklo |
| Boja stakla / abažura | javor, bela |
| Stepen zaštite | – |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Tip sijalice (1) | E27 |
Šifra proizvoda:
95597
Kategorija: Plafonjere i plafonski lusteri
| Klasa zaštite | 1 |
| Mrežni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Vrsta prekidača | bez prekidača |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Visina artikla (u mm/in) | 275 / 10.83 |
| Prečnik artikla (u mm/in) | 400 / 15.75 |
| Neto težina (u kg) | 1.18 kg |



Ventilacija














