MIRLAS plafonjera 98863 - EGLO
21,850.00 рсд
TAMURIA LED Plafonjera 99656 – EGLO
11,700.00 рсд
„SENDERO zidna lampa 96195 – EGLO“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
STAITI 1 zidna lampa 99348 – EGLO
7,250.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 99348 |
| Materijal kućišta | čelik |
| Boja kućišta | crn |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Tip sijalice (1) | E27 |
| Sijalica uklj. (2) | Da |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda:
99348
Kategorija: Zidne lampe
| Klasa zaštite | 2 |
| Mrežni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Vrsta prekidača | linijski prekidač |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Dužina artikla (u mm/in) | 160 / 6, |
| Visina artikla (u mm/in) | 240 / 9,45 |
| Širina artikla (u mm/in) | 500 / 19,69 |
| Neto težina (u kg) | 1,05 kg |



Ventilacija














