Spoljna lampa PS4703 BK+SM
1,300.00 рсд
Šifra proizvoda:
PS4702 BK+SM-2
Kategorije: Spoljna led rasveta, Spoljna rasveta
| Jačina | Max. 15W |
|---|---|
| Tip grla | 1xE27 |
| Napon | 220-240V |
| Boja | Crna + Dim |
| Materijal | ABS + Staklo |
| Dimenzije | d: 155mm, v: 195mm, Ø 90mm |
| Stepen zaštite | IP44 |
| Proizvođač | Forma |



Ventilacija














