„M953025 bela 6W/4000K zidna LED lampa Mitea Lighting“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
Spoljna lampa PS4701 BK+SM
1,100.00 рсд
Šifra proizvoda:
S3105 SN-3106
Kategorije: Spoljna led rasveta, Spoljna rasveta
| Jačina | Max. 15W |
|---|---|
| Tip grla | 1xE27 |
| Napon | 220-240V |
| Boja | Crna + Dim |
| Materijal | ABS + Staklo |
| Dimenzije | d: 90mm, v: 195mm, Ø 65mm |
| Stepen zaštite | IP44 |
| Proizvođač | Forma |



Ventilacija














