SELVINO Visilica 98695- EGLO
12,600.00 рсд
SELVINO Visilica 98699- EGLO
12,600.00 рсд
SELVINO Visilica 98698- EGLO
4,100.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 98698 |
| Materijal kućišta | čelik |
| Boja kućišta | satenski nikl |
| Materijal stakla/abažura | vaporizovano staklo |
| Boja stakla/abažura | boje bakra |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Tip sijalice (1) | E27 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda:
98698
Kategorije: Dekorativne visilice, Visilice
| Klasa zaštite | 2 |
| Mrežni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Vrsta prekidača | bez prekidača |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Visina artikla (u mm/in) | 1100 / 43,31 |
| Prečnik artikla (u mm/in) | 100 / 3,94 |
| Visina nadstrešnice (u mm/in) | 25 / 0,98 |
| Prečnik nadstrešnice (u mm/in) | 105 / 4,13 |
| Neto težina (u kg) | 0,74 kg |



Ventilacija














