LASANA LED Visilica 32048 – EGLO
8,950.00 рсд
LASANA LED Plafonjera 95568- EGLO
8,750.00 рсд
„ESTEPERRA Visilica 98313 – EGLO“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
SEGEZIA Visilica 99438 – EGLO
20,300.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 99438 |
| Materijal kućišta | čelik |
| Boja kućišta | moka, brušeni mesing |
| Materijal stakla /abažura | čelik |
| Boja stakla /abažura | moka, zlatna |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Tip sijalice (1) | E27 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda:
99438
Kategorije: Dekorativne visilice, Visilice
| Klasa zaštite | 2 |
| Mrežni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Vrsta prekidača | bez prekidača |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Dužina artikla (u mm/in) | 880 / 34,6 |
| Visina artikla (u mm/in) | 1100 / 43.31 |
| Širina artikla (u mm/in) | 180 / 7,09 |
| Neto težina (u kg) | 2,22 kg |



Ventilacija














