ARISCANI Visilica 98654 - EGLO
45,500.00 рсд
SAVOY zidna lampa 82751 – EGLO
4,600.00 рсд
„MASERLO 1 Visilica 99043 – EGLO“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
SAVOY Visilica 82749 – EGLO
34,000.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 82749 |
| Materijal kućišta | liveni metal |
| Boja kućišta | bronzano |
| Materijal stakla/abažura | satensko staklo |
| Boja stakla/abažura | beo |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Tip sijalice (1) | E14 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda:
82749
Kategorije: Dekorativne visilice, Visilice
| Klasa zaštite | 1 |
| Mrežni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Vrsta prekidača | bez prekidača |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Prečnik artikla (u mm/in) | 740 / 29,13 |
| Visina artikla (u mm/in) | 1100 / 43.31 |
| Neto težina (u kg) | 8,90 kg |



Ventilacija














