NARICES Visilica 900975 – EGLO
6,400.00 рсд
SARONA LED Visilica 900402 – EGLO
13,800.00 рсд
SARONA Visilica 900401 – EGLO
4,700.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 900401 |
| Materijal kućišta | čelik |
| Boja kućišta | crno zlato |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Da |
| Tip sijalice (1) | GU10 |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda:
900401
Kategorije: Led visilice, Visilice
| Promenljivost informacija izvor svetlosti/driver | Drajver ne dolazi u sklopu proizvoda, LED može biti zamenjen od strane kupca |
| Klasa zaštite | 2 |
| Mrežni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Vrsta prekidača | bez prekidača |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Visina artikla (u mm/in) | 1100 / 43.31 |
| Prečnik artikla (u mm/in) | 210 / 8,27 |
| Neto težina (u kg) | 0,90 kg |



Ventilacija














