RONDO Stona lampa 85264 – EGLO
3,400.00 рсд
RONDO Visilica 900511- EGLO
8,800.00 рсд
„MASERLO 1 Visilica 99042 – EGLO“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
RONDO Visilica 900395- EGLO
20,200.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 900395 |
| Materijal kućišta | čelik |
| Boja kućišta | satenski nikl |
| Materijal stakla/abažura | staklo opal-mat |
| Boja stakla/abažura | beo |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Tip sijalice (1) | E27 |
Šifra proizvoda:
900395
Kategorije: Dekorativne visilice, Visilice
| Klasa zaštite | 1 |
| Mrežni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Vrsta prekidača | bez prekidača |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Dužina artikla (u mm/in) | 960 / 37.8 |
| Širina artikla (u mm/in) | 200 / 7.87 |
| Visina artikla (u mm/in) | 1100 / 43.31 |
| Neto težina (u kg) | 2.78 kg |



Ventilacija














