PALOMARO 1 LED Plafonjera 96538 - EGLO
10,600.00 рсд
PALOMARO 1 LED Plafonjera 96539 - EGLO
9,900.00 рсд
ROMAZZINA Visilica 900496- EGLO
10,300.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 900496 |
| Materijal kućišta | čelik |
| Boja kućišta | peskovita |
| Stepen zaštite | – |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Tip sijalice (1) | E27 |
Šifra proizvoda:
900496
Kategorije: Dekorativne visilice, Visilice
| Klasa zaštite | 2 |
| Mrežni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Vrsta prekidača | bez prekidača |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Visina artikla (u mm/in) | 1100 / 43.31 |
| Prečnik artikla (u mm/in) | 325 / 12.8 |
| Neto težina (u kg) | 2.48 kg |



Ventilacija














