ROMAZZINA Stona lampa 900521- EGLO
5,600.00 рсд
PASTORE Plafonjera 97838 - EGLO
28,700.00 рсд
ROMAZZINA Podna lampa 900523– EGLO
14,500.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 900523 |
| Materijal kućišta | čelik |
| Boja kućišta | peskovita |
| Stepen zaštite | – |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Tip sijalice (1) | E27 |
Šifra proizvoda:
900523
Kategorija: Podne lampe
| Klasa zaštite | 2 |
| Mrežni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Vrsta prekidača | nožni prekidač |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Visina artikla (u mm/in): | 1405 / 55.3 |
| Prečnik artikla (u mm/in): | 325 / 12.8 |
| Prečnik osnove (u mm/in): | 630 / 24.8 |
| Neto težina (u kg) | 3.82 kg |



Ventilacija














