CARANACOA LED Visilica 900563 – EGLO
34,100.00 рсд
CARANACOA LED Visilica 900562 – EGLO
24,700.00 рсд Originalna cena je bila: 24,700.00 рсд.12,350.00 рсдTrenutna cena je: 12,350.00 рсд.
ROCAMAR 1 Visilica 98595- EGLO
42,500.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 98595 |
| Materijal kućišta | čelik |
| Boja kućišta | bakar |
| Materijal stakla/abažura | staklo |
| Boja stakla/abažura | jasno |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Tip sijalice (1) | E27 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda:
98595
Kategorije: Dekorativne visilice, Visilice
| Klasa zaštite | 1 |
| Mrežni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Vrsta prekidača | bez prekidača |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Visina artikla (u mm/in) | 1500 / 59.06 |
| Prečnik artikla (u mm/in) | 585 / 23.03 |
| Neto težina (u kg) | 6.58 kg |



Ventilacija














