„PASTERI Podna lampa 95166 – EGLO“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
Podna lampa F7134-1F WH
15,980.00 рсд
Šifra proizvoda:
F7134-1F
Kategorije: Led podne lampe, Podne lampe
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Tip grla | 1xE27 |
| Napon | 220-240V |
| Boja | Bela |
| Materijal | Metal + Tekstil |
| Dimenzije | š: 1100mm, v: 1800mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |



Ventilacija














