PASTERI-P Stona lampa 97389 – EGLO
5,250.00 рсд
BARBOTTO Visilica 900874 – EGLO
5,000.00 рсд
PINTO GOLD Podna lampa 97655 – EGLO
11,600.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 97655 |
| Materijal kućišta | čelik |
| Boja kućišta | crno zlatno |
| Materijal stakla /abažura | staklo |
| Boja stakla / abažura | prozirno zlatno |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Tip sijalice (1) | E27 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda:
97655
Kategorija: Podne lampe
| Klasa zaštite | 2 |
| Mrežni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Vrsta prekidača | nožni prekidač |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Visina artikla (u mm/in) | 1470 / 57,87 |
| Prečnik artikla (u mm/in) | 110 / 4,33 |
| Prečnik osnove (u mm/in) | 230 / 9,06 |
| Neto težina (u kg) | 4,15 kg |



Ventilacija














