PETROSA Visilica 390132 - EGLO
8,600.00 рсд
PUEBLA LED Visilica 39798 - EGLO
30,800.00 рсд
„FENIGLIA Podna lampa 900862 – EGLO“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
PETROSA Podna lampa 390134 – EGLO
19,800.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 390134 |
| Materijal kućišta | čelik |
| Boja kućišta | crn |
| Materijal stakla /abažura | tkanina |
| Boja stakla / abažura | |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Tip sijalice (1) | E27 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda:
390134
Kategorija: Podne lampe
| Klasa zaštite | 2 |
| Mrežni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Vrsta prekidača | nožni prekidač |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Visina artikla (u mm/in) | 1740 / 68,5 |
| Prečnik artikla (u mm/in) | 280 / 11,02 |
| Prečnik osnove (u mm/in) | 300 / 11,81 |
| Neto težina (u kg) | 6,35kg |



Ventilacija














