VENEZUELA Stona lampa 900168- EGLO
6,100.00 рсд
ESCANDIDOS Visilica 99806- EGLO
6,100.00 рсд
„PASTERI Plafonjera 94918 – EGLO“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
PASTORE 2 Plafonjera 99508 – EGLO
13,850.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 99508 |
| Materijal kućišta | čelik |
| Boja kućišta | beo |
| Materijal stakla /abažura | tkanina |
| Boja stakla / abažura | crno beli |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Tip sijalice (1) | E27 |
Šifra proizvoda:
99508
Kategorije: Plafonjere, Plafonjere i plafonski lusteri
| Klasa zaštite | 1 |
| Mrežni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Mrežni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Vrsta prekidača | bez prekidača |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Dužina artikla (u mm/in) | 610 / 24,02 |
| Širina artikla (u mm/in) | 495 / 19,49 |
| Prečnik artikla (u mm/in) | 255 / 10,04 |
| Neto težina (u kg) | 1,46 kg |



Ventilacija














