ESTEPERRA Plafonjera 99523 – EGLO
9,600.00 рсд
MARASALES Podna lampa 99527 – EGLO
12,880.00 рсд
„MASERLO 1 Stona lampa 99045 – EGLO“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
PASTERI Stona lampa 99526 – EGLO
6,300.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 99526 |
| Materijal kućišta | čelik |
| Boja kućišta | crna |
| Materijal stakla /abažura | tkanina |
| Boja stakla / abažura | crno, mesing |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Tip sijalice (1) | E27 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda:
99526
Kategorija: Stone lampe
| Klasa zaštite | 2 |
| Mrežni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Vrsta prekidača | linijski prekidač |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Visina artikla (u mm/in) | 570/ 22,44 |
| Prečnik artikla (u mm/in) | 280 / 11,02 |
| Neto težina (u kg) | 1,37 kg |



Ventilacija














