MARINELLO 1 LED Plafonjera 99793 – EGLO
9,800.00 рсд
MARINELLO LED Plafonjera 99659 – EGLO
20,200.00 рсд
PASCAL 1 zidna lampa 87793 – EGLO
6,300.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 87793 |
| Materijal kućišta | čelik |
| Boja kućišta | starinsko braon, zlato |
| Materijal stakla /abažura | staklo obojeno kredom |
| Boja stakla / abažura | bež |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Tip sijalice (1) | E27 |
| Sijalica uklj. (2) | Da |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda:
87793
Kategorija: Zidne lampe
| Klasa zaštite | 1 |
| Mrežni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Vrsta prekidača | roker |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Dužina artikla (u mm/in) | 180 / 7,09 |
| Visina artikla (u mm/in) | 480 / 18,9 |
| Dubina artikla (u mm/in) | 120 / 4,7 |
| Neto težina (u kg) | 0,96 kg |



Ventilacija














