SIBERIA LED zidna lampa 900467 - EGLO
9,500.00 рсд
FLORESTA Visilica 99705 - EGLO
5,800.00 рсд
MASETA Visilica 99633 – EGLO
9,300.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 99633 |
| Materijal kućišta | čelik |
| Boja kućišta | crn |
| Materijal stakla /abažura | crno, prozirno |
| Boja stakla /abažura | beo |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Tip sijalice (1) | E27 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda:
99633
Kategorije: Dekorativne visilice, Visilice
| Klasa zaštite | 2 |
| Mrežni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Vrsta prekidača | bez prekidača |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Visina artikla (u mm/in) | 1100 / 43.31 |
| Prečnik artikla (u mm/in) | 225 / 8.86 |
| Neto težina (u kg) | 4,60 kg |



Ventilacija














