ALTAFLOR LED Plafonjera 99785 – EGLO
16,100.00 рсд
MARS 1 zidna/plafonjera 80263 - EGLO
1,500.00 рсд
MARS 1 zidna/plafonjera 80264 – EGLO
1,500.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 80264 |
| Materijal kućišta | čelik |
| Boja kućišta | beo |
| Materijal stakla /abažura | satensko staklo |
| Boja stakla / abažura | motiv „listova“ |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Tip sijalice (1) | E27 |
Šifra proizvoda:
80264
Kategorije: Plafonjere, Plafonjere i plafonski lusteri
| Klasa zaštite | 1 |
| Mrežni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Mrežni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Vrsta prekidača | bez prekidača |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Visina artikla (u mm/in) | 70 / 2,76 |
| Prečnik artikla (u mm/in) | 250 / 9,84 |
| Neto težina (u kg) | 0,54 kg |



Ventilacija














