FRAIOLI-Z LED podna lampa 900082 - EGLO
26,000.00 рсд
FRAIOLI-Z LED Plafonjera 900076 - EGLO
19,950.00 рсд
„FENIGLIA Podna lampa 900862 – EGLO“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
MARONDA Podna lampa 94995 – EGLO
14,800.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 94995 |
| Materijal kućišta | čelik |
| Boja kućišta | crn |
| Materijal stakla /abažura | tkanina |
| Boja stakla / abažura | antracit, bela, smeđa |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Tip sijalice (1) | E14 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda:
94995
Kategorija: Podne lampe
| Klasa zaštite | 2 |
| Mrežni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Vrsta prekidača | nožni prekidač |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Dužina artikla (u mm/in): | 275 / 10,83 |
| Širina artikla (u mm/in): | 35 / 1,38 |
| Visina artikla (u mm/in): | 1520 / 59,84 |
| Prečnik osnove (u mm/in): | 230 / 9,06 |
| Neto težina (u kg) | 3,72 kg |



Ventilacija














