ALMEIDA 2 Stona lampa 99611- EGLO
10,700.00 рсд
NASTASIA Visilica 900347- EGLO
10,600.00 рсд
MARGHERA-Z LED PLAFONJERA 900067 – EGLO
33,500.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 900067 |
| Materijal kućišta | čelik |
| Boja kućišta | crn |
| Materijal stakla /abažura | tkanina |
| Boja stakla / abažura | beo |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Da |
| Tip sijalice (1) | LED |
| Klasa energetske efikasnosti | E |
| Funkcije | Daljinsko upravljanje, Kontrolišite preko aplikacije, Menjanje boje svetlosti, Pametne kuće, zatamnjivanje |
| Garancija | 5 godina |
Šifra proizvoda:
900067
Kategorije: Led plafonjere, Plafonjere i plafonski lusteri
| Klasa zaštite | 1 |
| Mrežni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Vrsta prekidača | bez prekidača |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Visina artikla (u mm/in) | 110 / 4.33 |
| Prečnik artikla (u mm/in) | 600 / 23.62 |
| Neto težina (u kg) | 4,17 kg |



Ventilacija














