TROY 3 Visilica 85977 - EGLO
2,900.00 рсд
MANZANARES Stona lampa 900307 – EGLO
4,700.00 рсд
„BOYAL LED Plafonjera 99413 – EGLO“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
MANZANARES Plafonjera 900304 – EGLO
19,100.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 900304 |
| Materijal kućišta | čelik |
| Boja kućišta | brušeni mesing, zlatna |
| Materijal stakla /abažura | staklo opal-mat |
| Boja stakla / abažura | beo |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Tip sijalice (1) | E27 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda:
900304
Kategorije: Plafonjere, Plafonjere i plafonski lusteri
| Klasa zaštite | 1 |
| Mrežni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Vrsta prekidača | bez prekidača |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Visina artikla (u mm/in) | 190 / 7,48 |
| Prečnik artikla (u mm/in) | 450 / 17,72 |
| Neto težina (u kg) | 3,37 kg |



Ventilacija














