ERVIDEL LED Visilica 98876 - EGLO
25,700.00 рсд
ERVIDEL LED Plafonjera 98874 - EGLO
18,500.00 рсд
„MARASALES Visilica 99613 – EGLO“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
MANTUNALLE Visilica 99366- EGLO
5,750.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 99366 |
| Materijal kućišta | čelik |
| Boja kućišta | crn |
| Materijal stakla/abažura | staklo |
| Boja stakla/abažura | beo |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Tip sijalice (1) | E27 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda:
99366
Kategorije: Dekorativne visilice, Visilice
| Klasa zaštite | 2 |
| Mrežni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Vrsta prekidača | bez prekidača |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Visina artikla (u mm/in) | 1100 / 43.31 |
| Prečnik artikla (u mm/in) | 200 / 7,87 |
| Neto težina (u kg) | 0,83 kg |



Ventilacija














