M860 35W spoljna lampa Mitea Lighting
2,020.00 рсд
M487 plafonska lampa Mitea Lighting
2,600.00 рсд
M845 50W lampa-spoljna ugradna krug Mitea Lighting
1,820.00 рсд
| Šifra | 90016 |
|---|---|
| Brend | MITEA Lighting |
| Artikal | Ugradna lampa |
| Tip grla | GU10 |
| Broj grla | 1 |
| Ready for LED | DA |
| Boja | Saten hrom |
| Radni napon | 220~240V |
| Izvor svetla | GU10 max.50W |
| Sij. uključene uz proizvo. | NE |
| IP zaštita | IP65 |
| Materijal | Aluminijum (Al) |
| Stepen električne zaštite | I klasa |
| Način montaže | U pod |
| Izdržljivost na nagazni pritisak | max:15.000 kg |
| Sastav | Aluminijum + Čelik + Staklo |
Šifra proizvoda:
M845
Kategorija: Spoljna rasveta



Ventilacija














