M37 Podna lampa crna 1xE27 Mitea Lighting
6,880.00 рсд
SARRIA Spot LED 94966 - EGLO
6,750.00 рсд
„MASERLO Podna lampa 95171 – EGLO“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
M38 Podna lampa crna 1xE27 Mitea Lighting
9,180.00 рсд
| Šifra | 21274 |
|---|---|
| Brend | MITEA Lighting |
| Artikal | Podna lampa |
| Tip grla | E27 |
| Broj grla | 1 |
| Ready for LED | DA |
| Boja | Crna |
| Radni napon | 220~240V |
| Izvor svetla | max.60W |
| Sij. uključene uz proizvo. | NE |
| Boja abažura | Crna |
| IP zaštita | IP20 |
| Materijal | Metal |
| Stepen električne zaštite | II klasa |
| Temperatura okoline | 0~ +40 °C |
| Način montaže | Na pod |
| Prekidač | ON-OFF |
| Dimabilnost | Ne |
| Dužina kabla | 2.5 m |
| Materijal abažura | Platno |
Šifra proizvoda:
M38
Kategorija: Podne lampe



Ventilacija














