„M160810 Spot lampa 1xE14 40W Mitea Lighting“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
M130520 Spot lampa 2xE14 40W šina Mitea Lighting
2,000.00 рсд
| Šifra | 130520 |
|---|---|
| Brend | MITEA Lighting |
| Artikal | Spot lampa |
| Tip grla | E14 |
| Broj grla | 2 |
| Ready for LED | DA |
| Boja | Saten nikl |
| Radni napon | 220-240V |
| Izvor svetla | 2 x max.40W |
| Sijalice uključene uz proizvod | NE |
| IP zaštita | IP20 |
| Materijal | Metal + staklo |
| Stepen električne zaštite | I klasa |
| Temperatura okoline | 0~ +40 °C |
| Način montaže | Na plafon |
| Dimabilnost | Ne |
Šifra proizvoda:
M130520
Kategorija: Spot lampe



Ventilacija














