M190240 visilica crna 4xGU10 Mitea Lighting
9,970.00 рсд
M10902-3 B 600mm LED crna visilica Mitea Lighting
10,800.00 рсд
M10900-1 B 400mm LED crna visilica Mitea Lighting
6,860.00 рсд
| Šifra | 10900 |
|---|---|
| Brend | MITEA Lighting |
| Osnovno pakovanje | 1.00 kom |
| Artikal | Viseća lampa |
| LED | SMD |
| Boja | Crna |
| Radni napon | 220~240V |
| Snaga (procenjena) | 25W |
| Potrošnja elek. energije | 25 Kwh / 1000h |
| Energetska efikasnost 2019. | G |
| Lumen flux (nom.) | 1800 (lm) |
| Temp. boje svetl. | 4000 K (Cool white) |
| IP zaštita | IP20 |
| Stepen električne zaštite | I klasa |
| Temperatura okoline | 0~ +40 °C |
| Način montaže | Na plafon |
| Tip prodaje | 1/1 |
Šifra proizvoda:
M10900-1 B
Kategorije: Led visilice, Visilice



Ventilacija














