PASTERI Plafonjera 94921 – EGLO
12,500.00 рсд
PASTERI Visilica 31577 – EGLO
7,950.00 рсд
LURONE Podna lampa 900179– EGLO
11,500.00 рсд
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 900179 |
| Materijal kućišta | čelik |
| Boja kućišta | crna, mesing |
| Stepen zaštite | – |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Tip sijalice (1) | E27 |
Šifra proizvoda:
900179
Kategorija: Podne lampe
| Klasa zaštite | 2 |
| Mrežni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V,50/60Hz |
| Vrsta prekidača | nožni prekidač |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Dužina artikla (u mm/in) | 205 / 8.07 |
| Širina artikla (u mm/in) | 50 / 1.97 |
| Visina artikla (u mm/in) | 1600 / 62.99 |
| Prečnik osnove (u mm/in) | 250 / 9.84 |
| Neto težina (u kg) | 4.13 kg |



Ventilacija














