LED zidna lampa F2077-32Z WH+WD
7,530.00 рсд
LED zidna lampa F2077-16Z WH+WD
4,600.00 рсд
„M150631 spot lampa 3xE14 40W Mitea Lighting“ je dodat u vašu korpu. Pregled korpe
LED zidna lampa F2077-32Z BK+WD
7,530.00 рсд
Šifra proizvoda:
F2077-32Z bk+WD-33
Kategorija: Spot lampe
| Jačina | 32W |
|---|---|
| Napon | 180-265V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K |
| Boja | Crna + drvo |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | š: 520mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |



Ventilacija














