LED viseća lampa F2086-20V SG+AM
28,450.00 рсд
Viseća lampa F7070-1V AM
6,600.00 рсд
LED Viseća Lampa F2405-36L SG
13,800.00 рсд
| Šifra: | F2405-36L SG |
| Brend: | FORMA |
| Artikal: | Luster |
| LED: | SMD |
| Boja: | zlatna, bela |
| Radni napon: | 220~240V |
| Snaga (procenjena): | 36W |
| Temp. boje svetl.: | 3000/4000/6500 K |
| IP zaštita: | IP20 |
| Stepen električne zaštit.: | I klasa |
| Način montaže: | Na plafon |
| Dimenzije(u mm) | 1200 x 925 |
Šifra proizvoda:
F2405-36L SG
Kategorije: Led lusteri, Lusteri



Ventilacija














