BRY-P007R-1H-1xE27 BELA VISILICA
5,370.00 рсд
BRY-P007R-1H-1xE27 CRNA VISILICA
5,980.00 рсд
LED viseća lampa F2101-20V SNA
13,950.00 рсд
Šifra proizvoda:
F2101-20V SNA
Kategorije: Dekorativne visilice, Visilice
| Jačina | 20W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K/4000K/6400K |
| CCT drajver | DA |
| Boja | Zlatna |
| Materijal | Metal + Polistiren |
| Dimenzije | v: 1500mm, Ø 400mm |
| Stepen zaštite | IP20 |



Ventilacija














